Przestronny, urządzony dom na dużej zagospodarowanej działce

Dodane: Środa, 20 Czerwiec, 2018  15:04

Opis oferty:

Położenie nieruchomości:
Budynek mieszkalny wolno stojący położony w Sienkiewiczach – gmina Choroszcz, powiat białostocki, województwo podlaskie.
Świetna lokalizacja, z bardzo dobrym połączeniem do centrum miasta. Idealne miejsce na połączenie prowadzenia własnego biznesu z miejscem zamieszkania.
Nieruchomość położona w kierunku na Warszawę, zaledwie 8 km od centrum Białegostoku.
Położenie nieruchomości oraz jej kubatura dają możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej typu: centrum szkoleniowo – wypoczynkowe, zajazd, ośrodek SPA itd.
Przedmiotem sprzedaży jest:
Nieruchomość gruntowa ( o łącznej powierzchni – 9507m2) składająca się z część zagospodarowanej i zabudowanej podzielona jest na część ogrodową, w pełni zagospodarowaną (3507 m2), na której znajdują się zabudowania, ogród z nawadnianiem oraz 600-metrowy staw z napowietrzaniem. Druga część nieruchomość gruntową stanowią łąki o łącznej powierzchni 6000m2, które to graniczą z niewielką rzeką Horodnianką. Posesję szczególnie upodobały sobie zwierzęta takie jak: łosie, sarny, kaczki i lisy, które to często goszczą na działce.

Zgodnie z projektem budowlanym budynek mieszkalny ( z 2002 roku) charakteryzuje się następującymi parametrami techniczno-użytkowymi:
– powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego – 700 m²
– kubatura budynku mieszkalnego – 1287 m²
– powierzchnia użytkowa budynku garażowego – 76,6m²
– powierzchnia zabudowy budynku gospodarczego – ok. 70m²

Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolno stojący, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej, konstrukcji murowanej. Więźba dachowa o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu dachówką ceramiczną. Dach ocieplony matami wełny mineralnej. Okna dachowe połaciowe drewniane uchylne.
Funkcjonalny podział budynku mieszkalnego przedstawiono na zdjęciach rzutów pomieszczeń każdej z kondygnacji.
W pomieszczeniach pokoi wykładziny dywanowe, w salonie, kuchni z jadalnią, łazienkach, korytarzu podłogi spoinowe z płytek ceramicznych. Ściany pomieszczeń na parterze malowane farbami emulsyjnymi, w pomieszczeniach łazienek na ścianach glazura. Schody z parteru do pomieszczeń zlokalizowanych na piętrze żelbetonowe obłożone elementami drewnianymi. Z parteru przejście do pomieszczenia z basenem tej części do wykonania pozostało ułożenie płytek ceramicznych, oraz szpachlowanie i malowanie ścian wewnętrznych. W części basenowej znajduje się także pomieszczenie łazienki i wc, oraz pomieszczenie przygotowane dla potrzeb urządzenia sauny. Z parteru odbywa się przejście do części garażowej. Budynek garażu na dwa samochody funkcjonalnie powiązany z budynkiem mieszkalnym.
Poddasze – pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, garderoba, łazienka. Na poddaszu na podłogach panele podłogowe, oraz częściowo płytki ceramiczne szkliwione. Ściany malowane farbami emulsyjnymi. W pomieszczeniach łazienek terakota, na ścianach glazura.
Piwnica – w części podpiwniczonej znajdują się pomieszczenia:
Kotłowni: kocioł centralnego ogrzewania olejowy, zbiorniki na olej opałowy, zasobnik wody ciepłej, pomieszczeni wc, pomieszczenia pralni i suszarni. Ogrzewanie – kotłownia na pelet (przyłącze gazu ziemnego planowane jest na 2016r), dodatkowo 3 kominki oraz wspomagająco elektryczne ogrzewanie podłogowe ,które jest podzielone na kilka niezależnych stref.
Dodatkowo część rekreacyjną, w której aktualnie znajdują się pomieszczenia przeznaczone pod bar dla gości, część bilardową, sala do kina domowego (wraz z rozprowadzoną instalacją audio) oraz basen (wraz z przyłączami)

Zagospodarowanie działki:
Ogrodzenie z elementów drewnianych na słupkach murowanych. Częściowo siatka metalowa na słupkach stalowych. Drzewa i krzewy wieloletnie, ogród nawadniany. Staw z możliwością napowietrzania ze strumykiem. Podjazdy i ciągi piesze z kostki betonowej.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Sebastian Cwalina
Na Lento.pl od 23 gru 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie